1.  "AUTO JAKUBOWSCY" SPÓŁKA JAWNA, STANISŁAW JAKUBOWSKI, MARTA JAKUBOWSKA
2.  "BAR NA URSYNOWIE" ZOFIA BUCZKOWSKA
3.  "DAM-MAD" DAMIAN DRUPKA
4.  "DARPOL" SPÓŁKA Z O.O.
5.  "EKOFRESZ" PAWEŁ KUMAŃSKI
6.  "GRAND PROJEKT" S.C. ROMULAD LORENC, MACIEJ ULIASZ
7.  "JANBOX" SPÓŁKA Z O. O.
8.  "OLI-DENT" BERNADETA GAWRYŚ-ROJOWSKA
9.  "PRO FAMILIA" SPÓŁKA Z O. O.
10.  "PROPA-GANDA" PAWEŁ PASTERNAK
11.  "RES POL" MAC KRZYSZTOF
12.  "SALON GLAMOUR" ANNA CZEKIERDA-PAŚKO
13.  "USŁUGI FOTOGRAFICZNE" PIOTR SZCZEPANIK
14.  A.Z.U."TECH-DOM"RZESZÓW
15.  ABC SERVICE ARKADIUSZ P. PŁANICA
16.  ACCORD FOTO WIESŁAW KASPRZYK
17.  ACTIVE CONTROL KATARZYNA ROGALA
18.  ADAM REMIGIUSZ SZWARC
19.  ADAM ROMAN MYŚLIWIEC
20.  ADAM SYLWESTER SARNICKI
21.  ADAM TADEUSZ SKUBISZ
22.  ADAM WOLANIN
23.  AGATA ANIELA SKUBISZ
24.  AGATA RAJTAR
25.  AGENCJA USŁUGOWO-HANDLOWO-PROMOCYJNA GRAŻYNA LENIART
26.  AGNIESZKA ANNA MAZUR
27.  AGNIESZKA BOGUSŁAWA BEMBENEK
28.  AGNIESZKA JOLANTA ZAWIŚLAK
29.  AGNIESZKA KAROLINA ANDRUSZEWSKA
30.  AGNIESZKA MAŁGORZATA SKÓRKA
31.  AGNIESZKA WANDAS
32.  ALINA PRZYBYŁO
33.  ALURES SPÓŁKA Z O. O.
34.  ANDRZEJ MADEJ
35.  ANETA CYBULSKA
36.  ANMAR SPÓŁKA Z O. O.
37.  ANNA EWA WITKOWSKA
38.  ANNA KATARZYNA PURGACZ
39.  ANNA ŁYP
40.  ANNA MARIA MIŚNIAKIEWICZ
41.  ANNA MARIOLA KWOKA
42.  ANNA OLBRYŚ-FLOREK
43.  ANNA SAGAN
44.  APTEKA ZDRAVILA MARIOLA DŁUGOSZ, LEŻAJSK
45.  ARKADIUSZ BARAN
46.  ARKADIUSZ SZAFRAN
47.  ARTUR TOMASZ LIB
48.  BANK SPÓŁDZIELCZY W TYCZYNIE
49.  BARBARA ANNA HERDA
50.  BARBARA FUDALI
51.  BARBARA ŁUKASZ
52.  BARTŁOMIEJ JOP
53.  BARTOSZ DAMIAN KIŃCZYK
54.  BEATA HELENA SZYDEŁKO
55.  BEATA RENATA MIKUŁA
56.  BEATA SUROWIEC
57.  BEAUTY TOUCH TEODOR KOCUR
58.  BEMA-RES MAREK BEDNARZ
59.  BEWA SPÓŁKA CYWILNA
60.  BIURO ARCHITEKTONICZNE WIERCIOCH WOJCIECH
61.  BIURO RACHUNKOWE "KSIĘGA" S.C. ANNA WASIAK, BERNADETTA MIGUT
62.  BIURO RACHUNKOWE "RABAT" JANUSZ DROZDOWSKI
63.  BIURO RACHUNKOWE PRESTIGE JOANNA SIENKIEWICZ
64.  BIURO USŁUG KSIĘGOWYCH DORADZTWO PODATKOWE MARIA MAZUR-SZCZEPAŃSKA
65.  BIURO USŁUG KSIĘGOWYCH KATARZYNA SZAŁĘGA
66.  BLACHARSTWO BUDOWLANE RAFAŁ FORTUNA
67.  BOGDAN MARUT
68.  BOŻENA BEATA SKAŁUBA
69.  BRUK-BUD
70.  CATERING SERVICE GRZEGORZ UCHWAT
71.  CENTRUM HANDLOWE SABRINA SABINA BEDNARSKA, STASZÓW
72.  CENTRUM MEDYCZNE PROMEDICA NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ S.C. PIOTR COMPAŁA, HALINA COMPAŁA-KUŚNIERZ
73.  COLORSTYL S.C. MACIEJ MEŃKO, TOMASZ NĘDZA
74.  CUKIERNIA-PIEKARNIA RADOSŁAW RAK
75.  CZARNIK.BUD KAMIL CZARNIK
76.  DAB BEDNARZ I WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNA, DANIEL BEDNARZ, GRZEGORZ BEDNARZ, BENEDYKT BEDNARZ
77.  DAMIAN ANDRZEJ PSZCZÓŁKOWSKI
78.  DAMIAN BIENIASZ
79.  DANIEL MAREK PRYK
80.  DANIEL MARKOWSKI
81.  DANIEL MARNIK
82.  DANIEL ŚLIWIŃSKI
83.  DANUTA ELŻBIETA GRYGIEL
84.  DARIUSZ ANDRZEJ SZEMRAJ
85.  DARIUSZ GRZEGORZ BĘBEN
86.  DARIUSZ JAN PĘCAK
87.  DARIUSZ LIPSKI
88.  DARIUSZ MACHOWSKI
89.  DARIUSZ RUMAN
90.  DARIUSZ SZCZEPAN OLIWA
91.  DARIUSZ SZOSTECKI
92.  DARKUS FIRMA WIELOBRANŻOWA I UBEZPIECZNIA DARIUSZ SZMUC, RZESZÓW
93.  DAWID KRZYSZTOF PROKOPOWICZ
94.  DIGGER BAZAN PAWEŁ
95.  DR INVEST S.C. DAMIAN DRUPKA, RAFAŁ KRAMARZ
96.  DRUKARNIA TPM PROKUSKI SPÓŁKA JAWNA LESŁAW PROKUSKI, ANDRZEJ TRACZEWICZ DE TRACZEWSKI
97.  DUET CATERING KAMILA BUDZIASZEK
98.  EASY DOOR - POLSKA JANUSZ KLIMASZ, WITOLD PROKOP SPÓŁKA JAWNA
99.  EDWARD KAZIMIERZ MAC
100.  EKO-PARKIET PHU JANUSZ MYNART
101.  EKO-PARKIET RZESZÓW
102.  ELEKTRO-TECH BUD KAZIMIERZ DOMARADZKI
103.  ELNET USŁUGI ELEKTRYCZNE IRENEUSZ BREWCZYŃSKI
104.  ELŻBIETA DZIĄGWA
105.  ELŻBIETA ZOFIA HAP-SUSIK
106.  E-PIKO.PL MAREK PIĄTKOWSKI
107.  ESTERA PRACOWNIA KRAWIECKO-PLASTYCZNA KATARZYNA PUSTELAK-WIECH
108.  EUROLOGIC ZENON GŁODOWSKI
109.  EURO-PROFIT CENTRUM POZYSKIWANIA FUNDUSZY EUROPEJSKICH BARTOSZ PODRAZA
110.  EWA ANNA PAZDAN
111.  EWA KATARZYNA MORAWIEC
112.  EWELINA HELENA KNUTELSKA
113.  EWELINA MARIA OSMYK
114.  EWELINA MNICH
115.  F.H.U. GLADIUS GRZEGORZ WIDAK
116.  F.H.U. MAGNOLIA S.C. MAGDALENA KAWA, AGNIESZKA LADZIŃSKA
117.  F.P.H.U. "KAROL" STANISŁAW KURASIŃSKI
118.  F.P.H.U. SAN-POL SANEK MIROSŁAW
119.  F.U.H. "STRUG-PEX 3" JANUSZ ROŻKIEWICZ
120.  FARMACJA MGR FARM. MONIKA COMPAŁA-CZERWONKA
121.  FH WOWA JACEK WACŁAWIK, RZESZÓW
122.  FHU ANTONINA KARNAS&LUCYNA MIK-MACIEJCZUK S.C.
123.  FHU APIS SŁAWOMIR GUZEK
124.  FHU BARTER DOROTA LISOWICZ, RZESZÓW
125.  FHU MAŁGORZATA CHUDZIKIEWICZ, EDWARD HESS S.C., DYNÓW
126.  FHU PATMEX MARIA PAŚCIAK, BACHÓRZ
127.  FHU SZIK H. SZYDEŁKO SP. J., TYCZYN
128.  FIRMA "PAST" STANISŁAW TRAWKA
129.  FIRMA "TARA" - JÓZEF SOLECKI
130.  FIRMA "WID" DOROTA SZYMAŃSKA
131.  FIRMA FANDLOWO USŁUGOWA TKACZ FRANCISZEK
132.  FIRMA FOLRES CZESŁAW KALISZTAN
133.  FIRMA HANDLOWA "ALICJA" MONIKA PIRÓG
134.  FIRMA HANDLOWA DUET ANNA GLIWA, BŁAŻOWA
135.  FIRMA HANDLOWA MASZ S.WAŻNA SP.J. RZESZÓW
136.  FIRMA HANDLOWA MEGA-TELL ROMAN WRONA, DOROTA WRONA S.C., RZESZÓW
137.  FIRMA HANDLOWO - USŁUGOWA "BIK" KRYSTYNA PARTYKA
138.  FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA "HAMMER" JACEK WITEK
139.  FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA BEWA
140.  FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA M RYBKA
141.  FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA MAG-BUD ANNA RYBAK
142.  FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA MATUŁA GRZEGORZ
143.  FIRMA HANDLOWO-UŁUGOWO-PRODUKCYJNA "VICTORIA" MOŻDŻEŃ KRZYSZTOF
144.  FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "DMC" DAMIAN SKOWRON
145.  FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "ELF" ANNA PIWOŃSKA
146.  FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA HOOLLEX TV SAT DARIUSZ KOPACZ
147.  FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA PRIM BRONISZ PIOTR
148.  FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA SZIK - H.SZYDEŁKO SPÓŁKA JAWNA HENRYK SZYDEŁKO, MAŁGORZATA SZYDEŁKO, ZBIGNIEW SZYDEŁKO
149.  FIRMA JL JÓZEFA LUBOWICZ, ŚWILCZA
150.  FIRMA MARKETINGOWA GALANT MARIUSZ CHORZĘPA, RZESZÓW
151.  FIRMA PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWA "MOLLIS" TOMASZ PUDŁO
152.  FIRMA PRODUKCYJNO HANDLOWO-USŁUGOWA "KULINARNE PYSZNOŚCI" IRENA CWANEK
153.  FIRMA REMBUD KRZYSZTOF KAJZER
154.  FIRMA SPRZATAJĄCA BŁYSK BARBARA WRONA, RZESZÓW
155.  FIRMA USŁUGOWO HANDLOWA "REA" SALON KOSMETYCZNY RENATA DROZD
156.  FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA "POL MARK" PAWEŁ BŁONIARZ, MAREK URBAN
157.  FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA ABAKUS BOŻENA ZIAJA
158.  FIRMA USŁUGOWO-SPRZĄTAJĄCA "EMKA" MARTA KRZTOŃ
159.  FIRMA UTRZYMANIA CZYSTOŚCI "SOPEL" STANISŁAW SOPEL
160.  FIRMA VENDI-MAR GRZEGORZ SZETELA
161.  FPHU DETOX ZENON BIALIC
162.  FPUH SALAMANDRA JACEK ŚWIZDOR, WŁADYSŁAW ŚWIZDOR S.C., RZESZÓW
163.  FUH AUTOEXPERT MRÓZEK KRZYSZTOF
164.  FULL-DOM CIEŚLA TOMASZ
165.  GABINET FIZJOTERAPII EWA JAWORSKA, RZESZÓW
166.  GABINET KOSMETYCZNY "MAŁGOSIA" MAŁGORZATA SŁAPIŃSKA
167.  GABINET REHABILITACJI SANOMED PIOTR MIESZEK
168.  GABRIELA AGNIESZKA ROCHECKA
169.  GCC POLSKA SPÓŁKA Z O. O.
170.  GCO SP. Z O.O., RZESZÓW
171.  GEODETA UPRAWNIONY MAREK KUBICKI
172.  GMINNA SPÓŁDZIELNIA HANDLOWO PRODUKCYJNA W CZARNEJ, CZARNA
173.  GMINNY DOM KULTURY I BIBLIOTEKA
174.  GPJ SP Z O O JACEK JAKUBIEC
175.  GPJ SPÓŁKA Z O. O.
176.  GRAFT ZBIGNIEW GAŁAS, ZACZERNIE
177.  GRAND HOTEL RZESZÓW SPÓŁKA Z O.O.
178.  GRAŻYNA SROKA
179.  GRZEGORZ BAJDA
180.  GRZEGORZ BOGACKI
181.  GRZEGORZ BOLKA
182.  GRZEGORZ KRZYSZTOF MAZUR
183.  GRZEGORZ ŁUKASZ SKRZĘTA
184.  GRZEGORZ PIOTR LISEK
185.  HEVEA S.C. MAŁGORZATA LEŚ-KRAWCZYK, PIOTR KRAWCZYK
186.  HR SYSTEM RAFAŁ ŻMUDA
187.  HUBERT ZIELIŃSKI
188.  IGOR MICHAŁ PELC
189.  INFAST SPÓŁKA Z O.O.
190.  INSTAL-RZESZÓW Z-D PROD ZBIOR SP Z O O
191.  IRENEUSZ DOMINIK JESTAL
192.  IWONA KATARZYNA KOSZAŁKA
193.  IZABELA MAGDALENA KALANDYK
194.  IZABELLA SPA MAŁGORZATA WNUK
195.  JACEK DAMIAN JĘDRZEJCZYK
196.  JACEK DAWID LUBAS
197.  JACEK ŚWIERK
198.  JADWIGA CHOCHOŃ
199.  JADWIGA ZOFIA WYRAZIK
200.  JAKUB ANDRZEJ KASZOWSKI
201.  JAKUB BOBOWSKI
202.  JAKUB MATEUSZ CZAPCZYŃSKI
203.  JAN BYLAK
204.  JANBOX SP Z O.O. 
205.  JANUSZ PIOTR MICAŁ
206.  JANUSZ WOJCIECH LUDERA
207.  JOANNA AGNIESZKA SIRY
208.  JOANNA CIUPAK
209.  JOANNA MAGDALENA SŁUPEK
210.  JOANNA WÓJCIK
211.  JUSTYNA EDYTA WINIARZ
212.  JUSTYNA RENATA KUROWSKA
213.  KACPER CEZARY LEŚNIEWSKI
214.  KALINKA BORYS - KANCELARIA ADWOKACKA
215.  KAMIL KRZYSZTOF RĄCZY
216.  KAMIL RACZYŃSKI
217.  KAMIL SAGAN
218.  KANCELARIA ADWOKACKA MAREK OLEKSZYK
219.  KANCELARIA RADCY PRAWNEGO NATALIA SZWAJCZAK
220.  KAROLINA KRUKOWSKA-DRAL
221.  KAROLINA KRYSTYNA POTOCKA
222.  KAROLINA MARSZAŁEK
223.  KATARZYNA ANDŻELIKA POKRZYWA
224.  KATARZYNA EDYTA DOBRZAŃSKA
225.  KATARZYNA KINGA BOBER-KOWALIK
226.  KATARZYNA KRYSTYNA FURA
227.  KATARZYNA MARIA KULIG
228.  KATARZYNA MARIA ZDĄBŁARZ
229.  KATARZYNA MONIKA HOMA
230.  KATARZYNA OLGA SANDECKA
231.  KATARZYNA SOCHACKA
232.  KATARZYNA SYLWIA STASZCZAK
233.  KATARZYNA ŚWIETLIK
234.  KAZIMIERZ TADEUSZ WOŁOWIEC
235.  KAZIMIERZ WIGLUSZ
236.  KAZ-SANIT KAZIMIERZ MYTYCH
237.  KINGA AGNIESZKA WALANIA
238.  KOMET JAN KOSAK, TOMASZ KOSAK, MAŁGORZATA WAJDA SPÓŁKA JAWNA
239.  KONRAD MATEUSZ SOWA
240.   KRAWIECTWO KONFEKCYJNE VISTO WIESŁAW HADAŁA
241.  KREO STYL LINDA MAZUR
242.  KRZYSZTOF DOLOT
243.  KRZYSZTOF DZIADOSZ
244.  KRZYSZTOF KRZESIŃSKI
245.  KRZYSZTOF MATEUSZ REIMAN
246.  KRZYSZTOF PAŁKA
247.  KURC JANUSZ FIRMA "DREW STYL"
248.  LA AVANGARDE KRZYSZTOF WREMBEL
249.  LESŁAW OCZOŚ
250.  LESŁAW SIEWIERSKI
251.  LESŁAW TADEUSZ SZYSZKA
252.  LONGINA JADWIGA CZARNOTA
253.  LONG-PHUNG ALICJA CELEK, NGUYEN THANH YEN S.C.
254.  LUBOMIR DAWID WANAT
255.  LUCYNA MĄCZKA
256.  ŁUKASZ JÓZEF DĄBEK
257.  ŁUKASZ PAŚKO
258.  ŁUKASZ WITOLD KLOC
259.  ŁUKASZ ZIAJA
260.  ŁUKASZ ŻAK
261.  M.PAK-SERWIS MACIEJ PACAK
262.  MACIEJ ROMAN LEŚ
263.  MACIEJ TOMASZ CZARNIK
264.  MACIEJ TOMASZ MOLEK
265.  MAGDALENA ALICJA KONIECZNA
266.  MAGDALENA DANUTA GRĘBOWSKA
267.  MAGDALENA JOANNA RAPIEJ
268.  MAGDALENA JOLANTA KĘPA
269.  MAGDALENA KUŚ
270.  MAGDALENA MAŁGORZATA KOCÓJ
271.  MAGDALENA MARCINKIEWICZ
272.  MAGDALENA MARIA MACEK
273.  MAGDALENA PAWLIK
274.  MAGDALENA ZADROŻNY
275.  MAŁA GASTRONOMIA "DOMOWE OBIADKI U ANDRZEJA I BEATKI" NIECZAJ BEATA
276.  MAŁGORZATA DUNAJ
277.  MAŁGORZATA MONIKA ŚLĘCZKA
278.  MAŁGORZATA PATRYCJA LORENC-SZPILA
279.  MAŁGORZATA POCZĄTEK
280.  MARCIN DZIADURA
281.  MARCIN JAN BURTAN
282.  MARCIN KAROL KONCEWICZ
283.   MARCIN MARUT
284.  MARCIN MICHAŁ WOJDYŁO
285.  MARCIN PIOTR KASPRZAK
286.  MARCIN SEBASTIAN WAKUŁA
287.  MARCIN SITEK
288.  MAREK ADAM STAŃKO
289.  MAREK JAN ZAJĄC
290.  MAREK STANISŁAW GERGASZ
291.  MARIA ELŻBIETA ŁACH
292.  MARIA LASOTA
293.  MARIA PIETRASZ-BOGACZ
294.  MARIAN KNUTEL
295.  MARIAN SZAJNA
296.  MARIUSZ KULIG
297.  MARIUSZ MARCIN BAŁA
298.  MARIUSZ STANISŁAW KORCZYŃSKI
299.  MARLENA IZABELA WNUKOWSKA
300.  MARMAX JURZYSTA GĄSECKI SPÓŁKA JAWNA MAREK JURZYSTA, GRZEGORZ GĄSECKI
301.  MARTA EUGENIA IGNAS
302.  MARTA MARIA KULESZA
303.  MARTA MARIA KWAŚNY
304.  MARZENA DANIEL
305.  MATEUSZ MAREK OSTROWSKI
306.  MEDICOR - CENTRUM MEDYCZNE TADEUSZ MAZUREK
307.  MICHAŁ KRZANOWSKI
308.  MICHAŁ PAWEŁ MICHNA
309.  MICHAŁ PIOTROWSKI
310.  MICHAŁ RZYM
311.  MIECZYSŁAW BOROWIEC
312.  MIROSŁAW GABRIEL BIENIEK
313.  MIROSŁAW LUTAK
314.  MIROSŁAW PAWEŁ KRYMSKI
315.  MIROSŁAW PIOTR KMIECIK
316.  MOBILE TAILOR S.C. MARCIN KAMIŃSKI, MARCIN CIEŚLICKI
317.  MONIKA AGNIESZKA WOŁOSZYN
318.  MONIKA GRAŻYNA BUDNIK-NIEMIEC
319.  MONIKA MARIA BIODROWICZ
320.  MONIKA SYLWIA KOSSAK
321.  MTD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
322.  NAPI ZDZISŁAW NAPIÓRKOWSKI, RZESZÓW
323.  NATALIA KATARZYNA KWIATKOWSKA
324.  NETONET MARCIN RADOŃ
325.  NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ "PRIMADENT" S.C. IWONA CIERPLIKOWSKA, JOLANTA KUROWIAK
326.  NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ PALOMED 2 GRAŻYNA BEDNARCZYK; PRYWATNY GABINET NEUROLOGICZNY GRAŻYNA BEDNARCZYK
327.  NOWIMET SPÓŁKA Z O. O.
328.  NZOZ "AMAZONKA" PODKARPACKIE CENTRUM REHABILITACJI ANNA ZAJĄC
329.  OLAF VISOR
330.  ORKA CS STANISŁAW CZARNOTA
331.  OSMYK MARCIN "OSAK"
332.  OŚRODEK SPORTU I REKREACJI
333.  P.H.U. "CAFE-BAR-PARADISE" LEOKADIA DERDA, MARIA URYĆ S.C.
334.  P.H.U. "WERA" JANUSZ RĄCZY, ANNA RĄCZY
335.  PATRYCJUSZ PIOTR WIĄCEK
336.  PAULINA KATARZYNA SYNOŚ
337.  PAWEŁ BĘBENEK
338.  PAWEŁ CHŁANDA
339.  PAWEŁ DOBEK
340.  PAWEŁ GRZEGORZ KUBAS
341.  PAWEŁ KIEŁB
342.  PAWEŁ MAREK KOSTUR
343.  PAWEŁ MICHAŁ WRZASK
344.  PAWEŁ TADEUSZ HAWRYLUK
345.  PEPE PIOTR LEŚ, RUDNA WIELKA
346.  PHU RENATA I JÓZEF MACHAJ, RZESZÓW
347.  PIEKARNIA-CUKIERNIA JAN WSZOŁEK
348.  PIN-BUD ZBIGNIEW PINKOWICZ
349.  PIOTR JÓZEF WASILEWSKI
350.  PIOTR MROCZKA
351.  PIOTR TOMASZ KALISZ
352.  PIOTR WIESŁAW RZĄSA
353.  PIOTR WOJCIECH MISZEWSKI
354.  PIOTR ZYGMUNT WYWROT
355.  PIPETHERM PIOTR ŚWIDER
356.  PLAY COM MICHAŁ ZIAJA
357.  PODKAR BANK SPÓŁDZIELCZY O/RZESZÓW
358.  PODKARPACKI BANK SPÓŁDZIELCZY
359.  PODKARPACKIE CENTRUM FINANSOWE SPEKTRUM - MAŁGORZATA KIEŁB, DOMINIK NAWŁOKA, STANISŁAW SZCZYGIEŁ, DANUTA SZCZYGIEŁ-NAWŁOKA SPÓŁKA JAWNA
360.  PODKARPACKIE CENTRUM PRODUKCYJNO-WDROŻENIOWE "EKO-KARPATY" DR INŻ. JAN PĄPROWICZ ZAKŁAD "TECHNITEX"
361.  POLBUD TOMASZ SZCZEPAŃSKI
362.  POLIMER S.C. SEBASTIAN KAWALEC, WITOLD BĄK
363.  POLITECHNIKA RZESZOWSKA
364.  POLSKA SIEĆ HANDLOWA "NASZ SKLEP" SPÓŁKA AKCYJNA
365.  POŚREDNICTWO UBEZPIECZENIOWE NAWŁOKA DOMINIK
366.  POŚREDNICTWO UBEZPIECZENIOWO-FINANSOWE ROBERT BIALIC
367.  PPUH HAPEX S.C., RZESZÓW
368.  PRODENTICA GABINET STOMATOLOGICZNY RENATA GOTKOWSKA-MOZDRZEŃ
369.  PRYWATNE PRZEDSZK AKAD MAŁYCH ODKR SC
370.  PRZEDS INST BUDOWLANE PEBIS
371.  PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE OKEY II JACEK SZCZEPANIAK, KRZYSZTOF SŁABY SPÓŁKA JAWNA
372.  PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWO-PRODUKCYJNE "KWR" KRZYSZTOF WERELUSZ
373.  PRZEDSIĘBIORSTWO IZO RES S C
374.  PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE "KRIS" KRYSTYNA CURYŁO
375.  PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWE "ELMAR" SPÓŁKA Z O.O.
376.  PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWE "HAPEX" HELENA ZAWADZKA, KAZIMIERZ ZAWADZKI, DAMIAN ZAWADZKI
377.  PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT ELEKTRYCZNYCH I SANITARNYCH W RZESZOWIE "PREIS" SPÓŁKA Z O.O.
378.  PRZEDSIĘBIORSTWO TECHNICZNEJ OBSŁUGI PRZEMYSŁU GAMTECH KRZYSZTOF BURY
379.  PRZEDSIĘBIORSTWO TRANSPORTOWO USŁUGOWE PIOTR KUSZ
380.  PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE "ALICJAN" JAN TRZYNA
381.  PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE "SOFTEL" SPÓŁKA Z O.O.
382.  PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "POLBUD" SZCZEPAŃSKI TADEUSZ
383.  PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "POLBUD" TADEUSZ SZCZEPAŃSKI
384.  PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "PROINST" MIECZYSŁAW BEDNARSKI
385.  PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE DOM MODY "TU-N" TERESA URBANIK-NOWAK
386.  PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE GAMS
387.  PRZEMYSŁAW MICHAŁ CHUCHLA
388.  PRZYCHODNIA WETERYNARYJNA AZOR, LEK. WET. RAFAŁ MATUSZ
389.  PW WENTA SP. Z O.O., FRYSZTAK
390.  RAFAŁ BRZOSTEK
391.  RAFAŁ CEZARY CENCORA
392.  RAIL-SERVICE URSZULA KACZOR
393.  REAL.COM ŁUKASZ DZIARNOWSKI
394.  REMDOM KUMOR ANDRZEJ
395.  RENATA ALICJA NOWAK
396.  RENATA CHMIEL SKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY
397.  RENATA JABŁOŃSKA
398.  ROBERT SIKORA
399.  ROBERT WOJCIECH KUBAS
400.  ROMAN HAMERLA
401.  ROMAN JACEK BYTNAR
402.  RYSZARD ANDRZEJ PAŚCIAK
403.  RZESZOWSKA AGENCJA ROZWOJU REGIONALNEGO SPÓLKA AKCYJNA
404.  SALON FRYZJERSKO KOSMETYCZNY MF MARIA FIORAVANTI, NOWA WIEŚ
405.  SALON FRYZJERSKO-KOSMETYCZNY SOLARIUM ZEBRA KAROLINA BUSZ-GUZ
406.  SALON KRZESEŁ I MEBLI BIUROWYCH P.P.H.U. "EURO-STYL" S.C. WŁADYSŁAW WISZ, ANDRZEJ MAZUR
407.  SALON URODY GRAŻYNA ORŁOWSKA
408.  SEBASTIAN MAJCHROWSKI
409.  SEBASTIAN MIKOŁAJ BRZYSKI
410.  SERWIS AUDIO VIDEO ANNA GARGAŁA
411.  SIEGMA-CONSULT MARTIN SIEGWALD
412.  SKLEP ARTYKUŁY SPOŻYWCZE I PRZEMYSŁOWE TADEUSZ DRUPKA
413.  SKLEP DROBIARSKI KURCZAK PALAK TEODORA, RZESZÓW
414.  SKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY "BEZIK"; HOTEL I RESTAURACJA "NOWY DWÓR" ŚWILCZA; HOTEL I RESTAURACJA "NOWY DWÓR" ZACZERNIE, JOLANTA PODGÓRSKA-MIGUT
415.  SKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY PAWEŁ PIKOR
416.  SKLEP WIELOBRANŻOWY "CENTRUM SMAK" KAZIMIERZ MYRDA
417.  SŁAWOMIR DARIUSZ WILK
418.  SŁAWOMIR JÓZEF BŁAJDA
419.  SŁAWOMIR MACIEJ SZCZEPANIK
420.  SŁAWOMIR MARUT
421.  SŁAWOMIR TOMASZ KRUPA
422.  SOPEL FIRMA UTRZYMANIA CZYSTOŚCI
423.  SPÓŁDZIELNIA ZODIAK
424.  Sprzedaż KIOSK RUCH
425.  STACJA PALIW "NOWY DWÓR" JERZY MIGUT, PIEKARNIA CUKIERNIA JERZY MIGUT
426.  STACJA PALIW JAN BAL, RZESZÓW
427.  STANBEST S. I Z. GŁODOWSCY SPÓŁKA JAWNA, STANISŁAW JANUSZ GŁODOWSKI, ZENON KAZIMIERZ GŁODOWSKI
428.  STUDIO FLORYSTYCZNE "IRYS" ELŻBIETA KORDOS
429.  STUDIO FRYZUR "DM STUDIO" DAMIAN MAZUR
430.  STUDIO REKLAMY CRESCA DOROTA KALINOWSKA
431.  STUDIO URODY "ORGANZA" EWA ŁOMAZIEJ
432.  STUDIO URODY I MASAŻU "TWÓJ STYL" PAWEŁ CZERNICKI
433.  STUDIO URODY I STYLIZACJI AFRO MONIKA KUBALA
434.  SUPERDRUK.NET WOJCIECH GRODZKI, JAKUB HAWRYLIK
435.  SUROWA SPÓŁKA Z O.O.
436.  SZTUKATERIE GIPSOWE M WIŚNIEWSKA
437.  SZUDY SPÓŁKA JAWNA JOLANTA SZUDY, JANUSZ SZUDY
438.  TERESA ŚWIST
439.  TOMASZ ALOJZY BIAŁOWĄS
440.  TOMASZ ANDRZEJ SZCZEPAŃSKI
441.  TOMASZ BYJOŚ
442.  TOMASZ DUBIEL
443.  TOMASZ JAKUB LACHCIK
444.  TOMASZ KOŁODZIEJ
445.  TOMASZ POLISZUK
446.  TOMASZ TADEUSZ DERĘGOWSKI
447.  TRANS-FERBUD MALAWA
448.  TT SOFT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
449.  UNITERM S.C. BARTŁOMIEJ FRANKIEWICZ, STANISŁAW SĄDEJ
450.  URSZULA MICHNO
451.  URSZULA WERONIKA SPYCHAŁA
452.  USŁUGI CIESIELSKIE ADAM NOWAK
453.  USŁUGI GASTRONOMICZNE GRZEGORZ FIC, CZUDEC
454.  USŁUGI KOSMETYCZNE I MARKETINGOWE SADLIK
455.  USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE PIOTR PIELA
456.  USŁUGI REMONTOWO BUDOWLANE "KAM-BUD" TADEUSZ ŁACH
457.  USŁUGOWY ZAKŁAD MECHANIKI POJAZDOWEJ LEON HOFFMAN
458.  VIKING CARS SPÓŁKA Z O.O.
459.  VOGUE STUDIO JARZĄB AGNIESZKA
460.  WACŁAW SYLWESTER SZYSZKA
461.  WARZ-BUD ŁUKASZ WARZOCHA
462.  WAWRZYNIEC BAZANOWSKI
463.  WENTYLACJA KLIMATYZACJA PAWEŁ KADŁUCZKO
464.  WIESŁAW PIOTR MARCINEK
465.  WIESŁAW ŚMIAŁEK
466.  WIKTOR GAMRACKI
467.  WITOLD ANDRZEJ ŻUCHOWSKI
468.  WITOLD GRZEGORZ LEWICKI
469.  WITOLD KAZIMIERZ SZEMRAJ
470.  WŁADYSŁAW JAN KOWALEWSKI
471.  WŁODZIMIERA WIĘCEK
472.  WOJCIECH MAREK TOCZEK
473.  WOJCIECH MARIAN ŁYSZCZARZ
474.  WOJCIECH TOBIASZ
475.  WWB WITKOWSKI, BOBER SPÓŁKA CYWILNA, JAKUB WITKOWSKI, BOGUSŁAW BOBER
476.  WYROBY CUKIERNICZE KEKS AGATA ŚLIŻ, STANISŁAW GORCZYCA, SZCZEPAN MACIEJOWSKI, DOROTA SKRZYSZOWSKA SPÓŁKA JAWNA
477.  WYTWÓRNIA OZDOBNYCH ELEMENTÓW ARCHITEKTONICZNYCH MAREK PIĘCIAK
478.  ZAJAZD NA ROZDROZU EWA I ZBIGNIEW KOSMIDER, DYNÓW
479.  ZAKŁAD BETONIARSKI "T.T.-BRUK" TADEUSZ TUPAJ
480.  ZAKŁAD BUDOWLANO-REMONTOWY "BUD-REM" JAN ULANOWSKI
481.  ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ I USŁUG WIELOBRANŻOWYCH GO-KOM W BOGUCHWALE SP. Z O.O.
482.  ZAKŁAD HANDLOWO-USŁUGOWY "DIESEL" TEPLICKI ANDRZEJ
483.  ZAKŁAD INSTALACJI SANIT I GAZOWYCH
484.  ZAKŁAD KRAWIECKI "BETTINA" BERNARDA PRYK
485.  ZAKŁAD MECHANICZNY ANDRZEJ BAZAN
486.  ZAKŁAD STOLARKI MEBLOWO - BUDOWLANEJ "ART-KLON" WRZOS ARTUR
487.  ZAKŁAD STOLARSKO-TAPICERSKI SALACH EWELINA
488.  ZAKŁAD WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI W ŚWILCZY
489.  ZBIGNIEW KRZYSZTOF GŁOWIAK
490.  ZBIGNIEW KUBIK
491.  ZDZISŁAW SZAFRAN, DYNÓW
492.  ZIELONA DOLINA - TWÓJ OGRÓD ZBIGNIEW JAWORSKI
493.  ZOFIA KRASKA